Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

«Ресурсний центр ОСН Миколаївщини» запрошує у «Школу громадянської дії»

organizuysyaЗапрошуємо актив  органів самоорганізації населення (ОСН) та громадських лідерів Миколаївщини взяти участь в дводенному тренінгу «Створення та ресурсна спроможність ОСН до представництва прав мешканців та інтересів громад будинків, вулиць, малих сіл», що відбудеться 26-27 листопада 2014 р.  Програма тренінгу

Учасники вивчать процедури створення/легалізації органів самоорганізації населення (ОСН), повноваження, новели законодавства України , а також роль і місце ОСН у системі місцевого самоврядування згідно «Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні», що 1.04.2014 затверджена КМУ . Експерти-практики також поділяться дієвими методами виконання власних повноважень ОСН по представництву законних прав жителів на якісні житлово-комунальні послуги та інтереси громад вулиць, мікрорайонів , малих сіл при формуванні та реалізації цільових/бюджетних програм та місцевої програми соціально-економічного розвитку.

Випускники «Школи громадянської дії» отримають ресурсну підтримку подальших кроків зі створення та представницької (адвокасі) діяльності ОСН у селах та містах Миколаївщини.

Чекаємо анкети-заявки  до 17-00 23 листопада  2014 р.

Прес-служба  ММГО «Фонд розвитку м.Миколаєва»

__________________________________________________________________________________________

Тренінг  проводиться в рамках проекту «Покращення представницької діяльності органів самоорганізації населення у селах і містах Миколаївщини» , який реалізує МГОО «Фонд розвитку міста Миколаєва» в партнерстві з ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» та за підтримки МФ «Відродження».

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>