Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

АНОНС КРУГЛОГО СТОЛУ З ПОДОЛАННЯ ВИКЛИКІВ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ТА СПРОМОЖНОСТІ ГРОМАД НА МИКОЛАЇВЩИНІ

nikolaev_kontur28 листопада 2016 р. у малому залі Миколаївської ОДА з 10-00 до 15-00 (вул. Адміральська 22, 4-й поверх, м. Миколаїв) відбудеться круглий стіл на тему: «Спроможні громади Миколаївщини. Практики, виклики, перспективи» за участю депутатів Миколаївської обласної ради; представників Департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської ОДА; представників органів місцевого самоврядування і сіл, що створюють 20 об’єднаних громад; науковці; громадські експерти та ЗМІ. Проект програми  додається.

За результатами експертного обговорення учасники круглого столу погодять нагальні:

І. Рекомендації щодо прийняття відповідних змін у рішення Миколаївської обласної ради:

-№ 5 від 23.03.2012 р. Програма розвитку місцевого самоврядування у Миколаївській області на 2012-2015 роки. (строк дії програми продовжено до 2017 р. включно згідно Рішення від 25.12.2015 №10 та Рішення від 10.06.2016 №2);

-№13 від 25.12.2015 р. Про внесення змін до рішення обласної ради від 12 червня 2015 року № 3 «Про схвалення перспективного плану формування територій громад Миколаївської області».

ІІ. Звернення до ЦОВВ України, Верховної ради України щодо прийняття пакету рішень.

Також будуть обговорено рецепти виживання і розвитку та можливості ресурсної підтримки новонароджених ОТГ Миколаївщини за кошти Державного фонду регіонального розвитку, місцевих і міжнародних донорів у 2016-17 роках. А саме:

Проінформує про реалії бюджетних відносин в 2017 р. та допоможіть знайти відповідь на нагальні питання організації місцевих фінансів і бюджетного процесу Олеся Голинська – експерт ФРММ, Доцент ОРІДУ НАДУ при Президентові України, консультант з економічних питань Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД).

На прикладах сіл що увійшли у склад Куцурубської об’єднаної громади, м. Вознесенська буде розглянути практики застосування можливостей децентралізації, зокрема демократії участі і самоорганізації для вирішення нагальних соціально економічних проблем сіл. Заступником голови ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» доцентом ОРІДУ НАДУ при Президентові України Андрієм Крупником буде проаналізовано відповідний український а головою Кривоозерської РДА Олексієм Мирошниченко — польській досвід.

У роботі круглого столу також візьмуть участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко, директор ФРММ Михайло Золотухін, директор офісу реформ у Миколаївської області Валентин Бойко.

Запрошуємо ЗМІ взяти участь у роботі круглого столу !!!

Початок реєстрації учасників 28 листопада в 9-45. Початок роботи в 10-00.

Пресс — служба ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» Тел./факс (0512) 47-38-70.

__________________________________________________________________________________

Круглий стіл відбудеться в рамках проекту ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» на тему: «Дієва місцева демократія у селах і містах Миколаївщини» за підтримки МФ «Відродження» та є черговим заходом проекту «Залучення мешканців сіл та міст до формування та комплексного розвитку спроможних територіальних громад», що реалізується Фондом при партнерстві з Миколаївською облрадою, Миколаївською ОДА згідно рішення облради №7 від 30.07.2015 р. «Про затвердження Плану заходів з реалізації у 2015-2017 роках..» та на виконання завдання 3.2.2. Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 р.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>