В офісі ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва" працює приймальня громадян( УГСПЛ) що вівторка з 10.00 до 17.00 попередній запис за телефоном (0512)47-38-79

Виртуальная общественная приёмная:

http://samoorg.com.ua

Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Сформуємо разом програму розвитку громадянського суспільства Миколаївшині!!!

DSC01901

Саме до цього 6 вересня домовились 27 представників громадськості та Миколаївської ОДА по результатам круглого столу «Якої бути Президентської політиці розвитку громадянського суспільства на Миколаївщині», що зібрали у «Рациотелі Никотель» ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (ФРММ) та Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Відкриваючи захід, представник ОДА Олена Іваненко та директор ФРММ Михайло Золотухін, підкреслили важливість для громадян та громад Миколаївщини отримати дієві механізми та інструменти їх впливу на формування та реалізацію рішень органів публічної місцевої та регіональної влади та формування спроможних місцевих громад. Саме їх формування це і є головною метою Президентської політиці розвитку громадянського суспільства на Миколаївщині.

 

Експерти ФРММ, презентував своє  моніторингове дослідженняпривітали створення у літку 2017 та ентузіазм громадської ради при Миколаївської ОДА, зазначили,що прийняття обласною радою Програми розвитку громадянського суспільства та створення дієвих координаційних рад з ії реалізації дозволить долати виклики реалізації на обласному і місцевому рівнях політики Президента України.

«Після Революції Гідності органи місцевого самоврядування отримали багато повноважень. Проте з’явилася нова проблема – безкарність. Тому важливою є роль  громадянського суспільства як запобіжника імітації та профанації реформ. Саме тому нагальною є політика Президента України з підтримки розвитку громадянського суспільства », акцетувала експерт ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (ФРММ)  Тетяна Золотухіна при презентації моніторингового дослідження та проекту Програми розвитку громадянського суспільства у Миколаївської області …….

Представники  Експертно-громадської ради при виконавчому комітеті миколаївської міськради — Ірина Куприєвич та Антоніна Галкіна презентували відповідний досвід м Миколаєва, діяльності дорадчого громадського органу міськвиконкому та результати громадянських ініціатив при грантової підтримки на виконання міської програми розвитку місцевого самоврядування. Так за підтримки коштів міського бюджету останні 2 роки реалізуються 4-5 проектів, що допомагають городянам скористатись механізмами місцевої демократії для захисту своїх інтересів та органам місцевого самоврядування налагодити належне демократичне управління.

 

Херсонські гісті — Олександр Мошнягул, Керівник  громадської ради при Херсонському міськомe голові та Павло Гавріш, Заступник директора Департаменту – начальник управління внутрішньополітичної діяльності Херсонської ОДА про свій партнерський досвід формування координаційної ради, розробки та реалізації обласної програми рекомендували миколаївцям почати з формування дієвої робочої групи. З цім погодились більшість учасників обговорень, зокрема, представники Громадської ради при Миколаївської ОДА  Ілля Шполянський , Роман Бойко, Павлов Костянтин, Сергій Параскун та інші.

 

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА до 17-00 14 вересня чекає заявки від науковців та представників громадських інституцій аналітичного спрямування з місцевих громад Миколаївської області, щодо вступу у творчий колектив з розробки обласної програми з перспективами входження у обласну координаційну раду з питань реалізації національної стратегії громадянського суспільства.

 

Пропозиції надавати на E-mail: управління —  politika@mykolayiv-oda.gov.ua, та ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва — Fondnikol@gmail.com  зазначивши ПІБ, назву ГО, номері телефону та електронної пошти. Тема листа: «склад робочої групи»

Довідки за телефонами: (0512) 37-30-52 ( на ч. відділу управління — Станіслав Петрович Біліченко) та (0512) 47-38-79 ( директор ФРММ Михайло Євгенович Золотухін )

 

Прес-служби ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва», ГО  «Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень» та Миколаївської і Херсонської ОДА

_________________________________________________________________

Круглий стіл відбувся рамках проекту ГО «Фонд розвиткумістаМиколаєва» на тему: «Дієвамісцева демократіяу селах і містахМиколаївщини» за підтримки МФ «Відродження».

Захід є черговим заходом проекту «Залучення мешканців сіл та міст до формування та комплексного розвитку спроможних територіальних громад», що реалізується Фондом при партнерстві з Миколаївською облрадою, Миколаївською ОДА згідно рішення облради №7 від 30.07.2015 р. «Про затвердження Плану заходів з реалізації у 2015-2017 роках..» та на виконання завдання 3.2.2. Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 року».