Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Вітаємо переможців конкурсу «Креативний туризм та інноваційні продукти на основі спадщини»

 

 На конкурс  «Креативний туризм та інноваційні продукти на основі спадщини»

 було подано 20 заявок. За підсумками роботи міжнародної  конкурсної комісії затверджено  9 проектів, які реалізовуватимуться у Миколаївській області. 

Затверджений наступний список переможців конкурсу:

За напрямком  «Культурний продукт»:

Назва проекту Заявник
1 Лялька-мотанка античної богині Берегині-годувальниці Деметри. Фізична особа
2 «Невідома таврійка»  Комунальний заклад культури «Миколаївський обласний краєзнавчий музей»
3 Презентація елемента НКС – традицій та технології приготування традиційного Матвіївського борщу з бичками. Фізична особа

За напрямком «Креативна туристична пропозиція»:

Назва проекту Заявник
1 Атракція родинного відпочинку «Легенди Північного Причорномор’я» ФОП Кузовкова
2 «Химери дикого Степу» ЧНУ ім. П. Могили
3 Створення сучасної кераміки – досвід, доступний кожному. Популяризація кераміки серед туристів та місцевого населення. ФОП, майстерня «Час кераміки»
4 “Річковими шляхами навколо Гіпполая” Воронцов Олександр Васильович
ФОП
5 Спадок епох — туристичний маршрут вихідного дня про трансформацію степу від стародавніх часів до сьогодення Природний заповідник «Єланецький степ».
6 Креативний Еко Похід по історичній стежині здоров’я та виконання бажань. Святкова Агенція «Саша і Наташа»

 

Нагадуємо, що Конкурс  «Креативний туризм та інноваційні продукти на основі спадщини» спрямований на стимулювання розвитку нових інноваційних ідей креативного туризму та культурних продуктів, що базуються на напрямків немат

еріальної культурної спадщини (НКС)

Конкурс  «Креативний туризм та інноваційні продукти на основі спадщини» відбувся в межах проєкту «Туризм. Спадщина та Креативність» — Tourism, Heritage and Creativity (#THC), що реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Georgian Arts and Culture Centre, Tbilisi (GE) за кошти Програми Black Sea Basin (Subsidy Contract No.BSB 1130).

Школа громадянської дії у Снігурівській громаді (Анонс навчання )

Запрошуємо учасників громадських ініціатив, зокрема модернізації системи  погодження з ТПВ,  благоустрою  доброї освіти і медицини у «Школу громадянської дії» в рамках відповідної партнерської ініціативи http://frgn.mk.ua/?p=12800 ФРММ, Снігурівської міської ради  та снігурівською ГО «ВІВАТ».

У Школі ВИ можете перейти на рівень « АМБАСАДОРА» — представника інтересів/ прав громади у діалозі з владою для вирішення ВАШИХ потреб як членів громади! Читать далее Школа громадянської дії у Снігурівській громаді (Анонс навчання )

«Школа громадянської дії» у Березанській громаді (Анонс навчання)

Запрошуємо учасників громадських ініціатив, зокрема модернізації системи  погодження з ТПВ, благоустрою доброї освіти і медицини у «Школу громадянської дії» у рамках партнерської ініціативи http://frgn.mk.ua/?p=12779 ФРММ, Березанської селищної ради та ГО «ЕКО Березань».

 

У Школі ВИ можете перейти на рівень « АМБАСАДОРА»  представника інтересів/ прав громади у діалозі з владою для вирішення ВАШИХ потреб як членів громади!

У програмі осінньої та весняної сесій Школи:

  • З’ясування ключових проблем на шляху до гармонійної, спроможної  громади; 
  • Опанування таких інструментів демократії участі як громадські ради, слухання, експертиза/аудит, місцева ініціатива, е – петиція, ОСН  та інші.

Протягом 2021-22 року за коуч-підтримкою партнерської ініціативи випускників Школи підготують, знайдуть ресурси та реалізують відповідні ініціативи в рамках Стратегії Березанської селищної громади. Читать далее «Школа громадянської дії» у Березанській громаді (Анонс навчання)

«Школа громадянської дії» у Вознесенській громаді

Ви хочете змін у своїй громаді, в своєму мікрорайоні, на вулиці?

Тоді – ця інформація для ВАС!

Для голів органів самоорганізації населення (ОСН)

8, членів ініціативних груп, для активних громадян Вознесенська, Новогригорівки та Ракове  розпочинає роботу «Школа громадянської дії», яка буде працювати протягом року, починаючи з грудня 2021 року.

 

Ви можете отримати знання з питань написання проектів, ознайомитись з  системою  поводження  із сміттям, благоустрою,  доброї освіти і медицини і ще багато інших питань відповідно до ваших запитів, які Ви можете прописати в анкеті для реєстрації. 

 

 «Школа громадянської дії» буде працювати  в рамках відповідної партнерської ініціативи http://frgn.mk.ua/?p=12806 ФРММ, Вознесенської міської ради  та ГО «Вознесенська асоціація розівитку місцевої демократії» ( ГО ВАРМД)  – представника #ГромадськаПрефектура  у Миколаївській області. Читать далее «Школа громадянської дії» у Вознесенській громаді

«Мішково-Погорілівська ЕКО-громада» (Анонс навчання )

Запрошуємо учасників громадських ЕКО — ініціатив, зокрема погодження з ТПВ і благоустрою у «Школу громадянської дії» в рамках відповідної партнерської ініціативи http://frgn.mk.ua/?p=12821 #ГромадськаПрефектура та Мішково-Погорілівської сільради.
У Школі ВИ можете перейти на рівень «ЕКО-АМБАСАДОРА» — представника інтересів/ прав громади у діалозі з владою для вирішення ВАШИХ потреб як членів громади!

Читать далее «Мішково-Погорілівська ЕКО-громада» (Анонс навчання )