Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Як вирішити проблеми якості доріг у Коблівської ОТГ?

Шукали 7 листопада у приміщенні Коблівській сільради 30 представників місцевого самоврядуванні і громадськості на круглому столі «Гармонійні реформи та належне управління ОТГ Березанщини».

 

Учасники круглого столу визнали, що стан доріг між центром і периферією є ключовим для вирішення болючих питань освіти, медицини та розвитку туризму, промисловості, сільського господарства у старостинських округах ОТГ. Чім погодились з висновками  серії жовтневих медіацій, які відбулись у 4-х старостинських округах об’єднаної громади.

А для його вирішення за рекомендацією #ГромадськоїПрефектури необхідно здійснити наступні три кроки:

По-перше, налагодити належне врядування у самій громади, зокрема у дорожній галузі, затвердив рішеннями 

сільради — відповідну місцеву цільову програму , 

виконкому — паспорти місцевих доріг та систему внутрішнього контролю і внутрішнього аудиту;

По-друге, здійснити 10 кроків з запровадження фінансового механізму якісного утримання доріг загального користування обласного значення на засадах партнерства з Миколаївською ОДА та регіональним підрозділом державної служби автомобільних доріг (САД);

По-третє, виконати завдання дорожньої реформи, передав на дороги загального користування на баланс ОТГ з механізмам фінансування і контролю.

Важливим кроком ії вирішення стало розробка командою коблівського голови проекту рішення сільради «Про затвердження Проекту Програми утримання та розвитку інфраструктури доріг на території Коблівської сільської ради (ОТГ) Березанського району Миколаївської області на 2020-2027 роки.

Керівник КУ «Агенція розвитку Коблівської ОТГ» Володимир Киливник повідомив учасників заходу про початок публічного обговорення та запросив подавати пропозиції щодо змісту проекту рішення. Стаття з оглядом проекту рішення на 

На круглому столі і відбулось перше обгоговорення пріоритетів дорожньої програми. Так директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Михайло Золотухін  разом зі старостами представили результати жовтневих медіацій у 4-х старостинських округах ОТГ: Українському ; Лугівському  ; Рибаківському  , Новофедорівському

Також учасникам круглого столу було презентовано можливі кроки для вирішення проблем якості доріг та становлення належного врядування у 2-х ОТГ Березанщини, що були напрацьовані учасниками згаданих медіацій та обговорень результатів відповідного  громадського аудиту ефективності.

Аналітична записка та Презентація громадського аудиту з 12-ю кроками запуску механізму співфінасування ремонту доріг загального користування обласного значення. 

Спільна позиція учасників заходу, щодо рецептів лікування якості доріг будуть презентовано на обласної нараді «Добрі дороги  у ОТГ Миколаївщини», що планується до кінця 2019р. 

Також команді Коблівского голови рекомендовано провести публічні обговорення, зустрічі з депутатами, старостами, місцевими елітами щодо змісту проекту дорожньої програми, розмістив ії проект на офіційному сайті сільради.

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

__________________________________________________________________
Круглий стіл проведено в рамках проекту «Добрі дороги у гармонійних громадах Березанщини», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за підтримки МФ «Відродження» та при партнерстві з ГО «ЕКО Березань», Березанською райрадою та виконкомами Березанської, Коблевської ОТГ та Миколаївським місцевим центром ПВПД.

Круглий стіл є черговим заходом проекту «Дієві механізми гармонійного розвитку сіл в об’єднаних територіальних громадах Миколаївщині»,, що реалізується Фондом при партнерстві з Миколаївською облрадою, Миколаївською ОДА згідно на виконання технічного завдання 3.2.1.4. Плану заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>