http://samoorg.com.ua

Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Чого ще не вистачає для гармонійного розвитку с. Рибаківки

Порозуміння з цього питань шукали активісти разом з місцевим депутатами на передостанньому з серії обговорень у старостинських Коблівської громади в рамках проекту «Добрі дороги у гармонійних громадах Березанщини», що відбувся приміщенні старости 11 жовтня 2019 р.

Староста Рибаківки пан Олександр Антоненко, визнав що мешканці округу від Коблівської ОТГ отримали добру освіту, медицину, місцевих доріг та подякував реформам зростанню якості згаданих муніципаьних послуг. Відмітив, що проблемою є ще якість дороги державного значення та загального користування обласного значення.

Директор установи «Агенція розвитку Коблівської ОТГ» Володимир Киливник відзвітувався присутнім, що протягом 2019 р за кошти бюджету ОТГ відремонтовано  всі дороги с. Рибаківка, що були заплановані при формуванні стратегічного плану у зимку 2019р. Зі свого боку, жителі розповіли про те, як своїми силами, без залучення бюджетних коштів, в кінці літа 2019 го залатали дорогу від села до баз відпочинку.

На що директор ГО «Фон розвитку м. Миколаєва» Михайло Золотухін зазначив:

«….Ви маєте добру саморганізацію та орани місцевого самоврядування дружні до Вашого села:

З одного боку ми вітаємо Вашу історію успіху! Рибаківський округ має нові дороги, що відремонтовано у 2019 р за рекомендаціями січневих стратегувань при модерації Агенції розвитку Коблівської ОТГ. Дуже радіємо , як державного та обласного значення на території Вашого округу.

З іншого, як #ГромадськаПрефектура, маємо пораду місцевим посадовцям і депутатам прислухатись до рекомендацій нашого аудиту!

Так подальше нерозуміння важливості припинення праздника непослушания» та виконання вимог національного законодавства та цілей державної політики реформування дорожньої галузі завадить системному вирішенню проблеми якості доріг на території ОТГ.

Загалом, добрих доріг між селами без їх передачі на баланс ОТГ не буде. Але дитячі хвороби «також э перешкодою до спроможних об’єднаних громад…»

Михайло Золотухін зробив презентацію громадського аудиту ефективності розпорядників коштів по утриманню автомобільних доріг у Коблівській ОТГ, що провів в рамках Фонд протягом липня-серпня 2019 р. 

Аналітична записка та Презентація громадського аудиту у Коблівської ОТГ 

ТЕЗИ ПРЕЗЕНТАЦІЇ «ХВОРОБИ та ЛІКИ ефективності бюджету Коблівської ОТГ» у релізі що на 

У заключні круглого столу Медіатор дискусії, начальниця відділу Миколаївського місцевого центру БВПД Вікторія Царьова запропонувала всім учасникам відверто поділитись своїми думками щодо того як вплинула на стан освіти, медицини якість доріг у селах Березанської ОТГ. 

УЗАГАЛЬНЕННЯ РЕЗУЛТАТІВ МЕДІАЦІЇ:

Проблеми громади Шляхи вирішення
Інфраструктура (дороги)
 1. Віддаленість від Коблівської ОТГ.
 2. Відсутність ремонту/реконструкції дороги обласного значення Т-15-15.
 3. Не прибирається та не вивозиться сміття з берегової лінії.
 4. Відсутність транспортного сполучення між селами:

— с. Рибаківка та Коблівською ОТГ.

 1. Створення індивідуального парку (асфальтно-бетонного заводу).
 2. Ремонт/реконструкція дорожнього полотна.
 3. Пердача доріг обласного значення на баланс ОТГ.
 4. Розробка та утримання у належному стані паспортів доріг ОТГ.
 5. Співфінансування  ремонту дорожнього полотна.
 6. Вивчити кращі практики, в тому числі досвід Дніпровської області по оптимізації доріг..
Медична реформа:
 1. Віддаленість амбулаторії від с. Рибаківка та с. Лугове.
 2. Відсутність ремонту/реконструкції дорожнього покриття між селами с. Рибаківка та с. Лугове.
 3. Відсутність діагностичного медичного обладнення.
 1. Реконструкція та ремонт доріг обласного значення.
Освітня реформа
 1. Відсутність ремонту/реконструкції дорожнього покриття між селами с. Рибаківка та с. Лугове.
 1. Реконструкція та ремонт доріг обласного значення.

Результати аналогічних обговорень  у: Калинівському старостинському окрузі Березанської ОТГ http://frgn.mk.ua/?p=10980; с. Коблево Коблівської сільської ОТГ http://frgn.mk.ua/?p=11004;Українському старостинському окрузі Коблівської ОТГ на http://frgn.mk.ua/?p=11040 ; Матіясівському старостинському окрузі Березанської ОТГ  http://frgn.mk.ua/?p=11048 ; Лугівcькому старостинському окрузі Коблівської ОТГhttp://frgn.mk.ua/?p=11060

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

__________________________________________________________________
Круглий стіл проведено в рамках проекту «Добрі дороги у гармонійних громадах Березанщини», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за підтримки МФ «Відродження» та при партнерстві з ГО «ЕКО Березань», Березанською райрадою та виконкомами Березанської, Коблевської ОТГ та Миколаївським місцевим центром ПВПД.

Круглий стіл є черговим заходом проекту «Дієві механізми гармонійного розвитку сіл в об’єднаних територіальних громадах Миколаївщині»,, що реалізується Фондом при партнерстві з Миколаївською облрадою, Миколаївською ОДА згідно на виконання технічного завдання 3.2.1.4. Плану заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>