Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Сплануємо спільні кроки для доброї освіти на Березанщині!

Саме для цього запрошуємо представників органів місцевого самоврядування, громадськості, медіа Березанської та Коблівської ОТГ та 7-ми сільрад що до них приєднуються на круглий стіл, що відбудеться о 9-45, у середу 26 серпня у сесійній залі Березанської районної ради.

У програмі круглого столу :

По- перше, презентація та експертне обговорення: «Які є досягнення та що  заважає доброї освіті на Березанщини?»:

  • Огляд відповідного діючого національного та місцевого законодавства;
  • Стан та виклики для якісних освітніх послуг периферії та центру ОТГ;
  • Відповідні сервіси партнерського проекту.

По- друге,  дискусія  «Як зменшити або запобігти ризикам освітньої реформи в місцевих громадах.

Також за кавою у дружньому ми погодимо подальші спільні кроки партнерського проекту

УВАГА! Список учасників формуються на основі заявок на участь у заході, що приймаються до 12-00,  25 серпня 2020 року.

Учасники, що пройшли конкурс, отримають підтвердження з програмою конференції до 14 червня 2020р. до 17-00.

У разі виникнення додаткових запитань, звертайтеся Олена Вартанян на адресу fondnikol@gmail.com або за телефоном +38 (0512)47-38-79.

Місце проведення: зал засідань Березанської районної  ради (вул. Центральна, 33, смт Березанка). Початок реєстрації: 09-45. Час проведення: 10-00 – 12-00.

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Круглий стіл є заходом проекту «Добра освіта у гармонійних громадах Березанщини», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за підтримки МФ «Відродження» та при партнерстві з ГО «ЕКО. Березань», Березанською районною радою та виконкомами Березанської, Коблівської ОТГ та Миколаївським місцевим центром ПВПД в рамках діяльності Мережі із розвитку місцевої демократії та коаліції #ГромадськаПрефектура.

Метою проекту є підвищення спроможності місцевого самоврядування для створення дієвої системи з надання якісних публічних послуг у закладах дошкільної та загальної освіти на основі застосування механізмів місцевої демократії та медіації для досягнення ясності та порозуміння представників периферії та адміністративних центрів 2-х ОТГ Березанщини щодо:

  • Суті реформи системи надання освітніх послуг;
  • Оптимальної мережі закладів освіти згідно вимог національного законодавства;
  • Пріоритетності, перспективності та ефективності видатків на виконанню відповідних власних повноважень ОМС у сфері забезпечення функціонування мережі з дошкільних закладів освіти та шкіл різних ступеней та підпорядкованості (опорний заклад-філія) в ОТГ району.

Круглий стіл є черговим заходом проекту «Дієві механізми гармонійного розвитку сіл в ОТГ х Миколаївщині», що реалізується Фондом при партнерстві з Миколаївською облрадою, Миколаївською ОДА згідно на виконання технічного завдання 3.2.1.4. Плану заходів з реалізації у 2018-2020 р.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>