Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

У Березанській ОТГ відбувся капітальний ремонт дороги Лимани — Вікторівка!

Роботи виконано на суму 36 млн. гривень на виконання п 8.  Додатку 3 рішення. Миколаївської обласної ради №2., від 24.12.2019  що була прийнята за результатами адвокаційної компанії коаліції #ГромадськаПрефектура

в осені 2020 р виконав ремонтні роботи на ділянці дороги Лимани — Вікторівка    

Так в осені 2020 р підрядником  ПрАТ «Броварське шляхово-будівельне управління № 50» зроблено перший важливий крок http://frgn.mk.ua/?p=11877 до відновлення прямої доброї дороги, що до кінця 2022 року з’єднає Березанське примор’я  та  степову Веселинівщину.

Запрошуємо громадськість, посадовці та депутати Березанської та Коблівської ради до партнерства у просуванні практичного виконання згаданого рішення облради ради! 

Разом доб’ємося будівництва дороги між Рибаківської зоною відпочинку і Викторівкою  та капітальним ремонтом Лимани – Красне! Нашими завданнями є:

  • Ініціювання проведення відповідних тендерів управлінням інфраструктури Миколаївською ОДА;
  • Створення дієвої системи моніторингу робіт підрядників з боку органів місцевого самоврядування

Нагадуємо, що обласною владою заплановано будівництво автомобільної дороги між зоною відпочинку «Рибаківка» та селом Вікторівка з капітальним та поточним середнім ремонтом доріг через Березанку до с. Широколанівка.

 

«Якість ремонтних робіт Лимани — Вікторівка від осені 2018 р привела до протесту мешканців Лиманівського старостинського округу Березанської ОТГ, що у січні-лютому 2019 р. не пустили дітей у школу. 

Основною вимогою протестантів було забезпечення належної якості дороги, що 2-місяці тому вже ремонтували».
згадує учасники подій — голова  ГО «ЕКО Березань» та депутаи Березанської селищної ради Олексій Сидорчук.

Хроніка змагань за якість дороги у релізі ГО «ЕКО Березань»  .

«Саме для напрацювання системи запобігання подібних ситуацій з липня 2019 р. триває компанія коаліцією #ГромадськаПрефектура. Важливим ії етапом став річний партнерський проект ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» «Добрі дороги у гармонійних громадах Березанщини..» за підтримки МФ «Відродження».

Для підготовки обговорень та медіації конфлікту ми дослідили причини управлінської проблеми галузі на прикладі 2-х  ОТГ та Миколаївської ОДА. 

Аналітична записка та Презентація рекомендацій громадського аудиту ефективності витрачання публічних коштів на утримання автомобільних доріг у Коблівській і Березанській ОТГ.»

Коментує подію координатор коаліції та директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Михайло Золотухін:

«..За нашою рекомендацію Миколаївською обласною радою та ОДА заплановано не тільки цей капітальний ремонт, а і поточний середній ремонт Березанка — Широколанівка Веселинівського району з будівництвом автомобільної дороги між зоною відпочинку «Рибаківка» та селом Вікторівка.

Дякуємо командам Березнського, Коблівського голів, КУ «Агенції розвитку Кобліської ОТГ», ГО «Еко.Березань» та заступнику голови райради Олексію Сидорчуку за командну взаємодію !!!

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>