Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Анонс обговорень у Калинівці і Щасливому для Березанської ЕКО — громади

 

Шановні краєзнавці, екологи та місцеві депутати! Робоча група селищного голови запрошує до ВАС до обговорення екологічних викликів Стратегії розвитку громади.

Чергові з серії лютневих фокус – груп для Калинівського і Щасливіського округів відбудуться, 24 лютого 2021 р. в адмінстративних приміщеннях:

  • Калинівського  старостату. Початок о 09-30;
  • Щасливіського старостату. Початок о 12-00.

У програмі:

По — перше, презентація перших результати громадської експертизи Стратегії розвитку Березанської селищної ОТГ до 2024 р. (у форматі Стратегічної екологічної оцінки);

По — друге, обговорення ключових екологічних проблем округів;

По — третє, делегування представників округу у склад Березанської Стратегічної ради.

Чекаємо заявки учасників фокус — групи!

Нагадуємо, що лютневу серію фокус – груп в усіх округах громади ініціювала  робоча група селищного голови за першими результатами громадської експертизи. 

Перша фокус- група відбулась 5 лютого 2021 р. у Матиясове .

Друга та третя фокус- група відбулись 17 лютого 2021 р. у Лиманах   та Красному .

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Серія фокус-груп СЕО у старостинських округах Березанської громади відбувається за підтримки проекту «Дієва стратегія для гармонійної Березанської ЕКО — громади», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Проект реалізується ФРММ спільно з Березанською селищною радою, ГО «ЕкоБерезань» та ВГО «Національний екологічний центр України», з КУ РЛП «ТИЛІГУЛЬСЬКИЙ» в рамках діяльності коаліції #ГромадськаПрефектура у складі Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії.

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>