Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Івент менеджер транскордонного проєкту «Туризм, спадщина і творчість» (THC)

Громадська організація «Фонд розвитку міста Миколаєва» оголошує конкурс на заміщення вакансій у команду транскордонного проекту THC за напрямком:

 

Івент менеджмент (організація заходів за проектом)

 

Реліз та презентація проекту додаються.

 

Об’єм послуг на 2021-22 р:

  • Організація 2 серій навчального курсу проекту (разом 18 днів в квітні та червні 2021) що включає в себе компенсацію затрат на харчування учасників не вище 15 евро на день, оренду приміщення та обладнання не вище 200евро на день
  • Організацію подорожей наглядової ради проекту по Україні та закордон (Грузія, Болгарія), що включає в компенсацію витрат на проїзд не вище 300евро на особу та компенсацію особистих витрат (per/ diem) подорожуючих не вище 150 евро на день.

 

ОПФ претендента: Приватний підприємець на спрощеній системі оподаткування (3 группа) з відповідним КВЕД, профільне  приватне або комунальне підприємство з будь якою системою оподаткування (бажано неплатник ПДВ)

 

Професійні навички: підтверджений досвід фахової роботи у відповідній галузі,

 

Комп’ютерні навички:  Інтернет, електронне листування, Windows, Microsoft Office, PowerPoint, Microsoft Excel, на рівні користувачів Facebook, Skype, Zoom та інші  месенджери);

 

Мовні навички: знання української мови (вільно) та  англійської мови (бажано ).

 

Додаткові вимоги до вакантних посад: 

громадянство України;

 

Для участі в конкурсі просимо подати:

документи компанії,  прайс-лист послуг, інформацію щодо проведених аналогічних заходів

 

Дедлайн подачі документів – до 12.00 год. 31 березня 2021 р. на e-mail: fondnikol@gmail.com. Тема листа із заявкою — «Вакансія аудитора проекту THC».

 

У разі виникнення запитань щодо проекту та конкурсу, звертайтеся до менджерки   з туризму проекту ТНС Маріани Капусткіної на адресу: fondnikol@gmail.com або за телефонами:  +38 (0512) 47-38-79.

 

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Грузино – Україно — Болгарський  проект «Туризм, спадщина і творчість» («Tourism, Heritage and Creativity» ТНС), реалізує в Україні ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»  за підтримки Georgian Arts and Culture Centre, Tbilisi (GE) за кошти Європейського Союзу  в рамках Спільної оперативної програми Чорноморського басейну 2014-2020 (Joint Operational Programme Black Sea Basin 2014-2020). Subsidy Contract No. BSB 1130.

 

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>