Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

ПРОЕКТНА ІДЕЯ ДВОХ ВИПУСКНИЦЬ «ШКОЛИ КРЕАТИВНОГО ТУРИЗМУ»

Стали основою  яскравого, смачного етнофесту «Pepperfest», якій відбувся 12 вересня на центральній площі у мікрорайону Тернівка в рамках свята міста Миколаєва.

Експерт проекту # ТНС Карлашевіч Євген з випускницями «Школи креативного туризму» Надією Сербуловою та Тетяною Скуратовою

Учасниці транскордонного причорноморського «Реєстру нематеріальної культурної спадщини» за допомогою тренерів і кучерів проекту та за підтримки миколаївської міської ради вперше відтворили етнофест, зробив важливий крок до формування причорноморського кластеру #СкіфськийВсесвіт»!.

До програми святкового концерту долучилися не тільки дитячі і дорослі етноколективи Тернівки, а й гості з усього Миколаєва, включаючи національні громади. 

Які тільки мови не звучали на сцені, кого тільки не було в різноманітному яскравому дійстві: болгарські вишиванки, українські купальські вінки, кавказький «Танець з шаблями», циганська скрипка … 

 

 

 

 

 

 

 

Глядачів порадували і наймолодші учасники в жовтих костюмах «ципляток», і визнані в Миколаєві артисти, такі як кавказький шоу-балет «ASSA DANCE» і циганський ансамбль «Бахтале».

 

 

 

 

 

 

 

 

Свято відвідали: радник з економічних питань Генерального консульства Республіки Ніколай Димитров, міський голова — Олександр Сєнкевич, депутат обласної ради – Надія Іванова, депутат Миколаївської міської ради – Дмитро Іванов.

Упродовж усього фестивалю для гостей працювали: Еко ярмарок, на якому кожен бажаючий міг придбати справжній болгарський перець, фотозони, майстер – класи, Food cord. На всіх очікували конкурси, розіграші та подарунки протягом усього дня.

Неймовірні емоції усім присутнім дарували колективи міста та області. А також одним із сюрпризів був яскравий парад «Baby зеленчуци», в якому приймали участь наймолодші учасники фестивалю. Свято завершив заслужений артист України – Олександр Сичов.

Даний фестиваль прокоментував  експерт «Фонду розвитку міста Миколаєва», бізнес-тренер «Школи креативного туризму» Євген Карлашевіч:

«Відбулась успішна подія, на якої була різноманітність. Гості могли і побачити культуру краю, і спробувати традиційну їжу, і щось купити. 

Можна було додати більше локацій, наприклад, майстер-класи, які б дозволили гостям дізнатися більше про цю привабливу місцевість. Коли турист приходить, потрапляє в середу і втягується в процес, у нього залишається якомога більше вражень — це і є основна ідея креативного туризму.

Це був Дипломний проект ініціативної групи 3 студентів, які проходили навчання в «Школі креативного туризму». Завдяки тому, що вони пройшли школу, де ми розглянула їх можливості і творчий потенціал, вони отримали важливі навички для реалізації свого проекту: а саме по співпраці та об’єднання, в тому числі і з такими великими структурами, як міська рада і Болгарське консульство. 

Всі наші студенти реалізують випускні проекти — показують власний продукт в сфері креативного туризму. Однак саме ці студентки змогли за допомогою придбаних навичок і власного таланту підняти свій захід на такий високий рівень, що до них приїхав і мер, і консул, і велика кількість відомих творчих колективів Миколаєва. 

Вони самі зв’язалися і з міською владою, і з представниками болгарського суспільства, домовилися про зустріч, розповіли, і їм вдалося привернути увагу до свого проекту. На підготовку фестивалю пішло близько місяця.»

Фото Євгена Карлашевіча  

 

Сторінка фестивалю Pepperfest 

Нагадуємо, що випускниками Школи у травні – червні 2021р. стали 46 краєзнавців, художників, народних ремісників, популяризаторів традиційної кухні, виноробства з 9-ти місцевих громад Миколаївщини. Реліз Школи на http://frgn.mk.ua/?p=12483

Прес-служба ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва».

Засновниками та організаторами міського етнофестивалю «PepperFest» є: управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради;  міський заклад культури Миколаївської міської ради Тернівський будинок культури; Бібліотека філія №16 ЦБС для дорослих м. Миколаєва; ГО «Тернівське болгарське товариство ім. Івана Вазова».

Донором етнофесту є: адміністрація Центрального району та начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради –Олександра Рябенко.

Ідея етнофестивалю «PepperFest» розроблено випускниками Школа в рамках проєкту «Туризм. Спадщина, Творчість» (#THC), що реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Georgian Arts and Culture Centre, Tbilisi (GE) за кошти Програми Black Sea Basin (Subsidy Contract No.BSB 1130).

Адреса офісу Фонду: 54017, м. Миколаїв, вул. Севастопольська, 15, оф. 3 . 

Тел. (0512) 47-34-79, 38 (0512) 47-38-79, Viber 050547 81 35.

Email: fondnikol@gmail.com, http://frgn.mk.ua/?p=12076

https://www.facebook.com/fondrazvitia#!/fondrazvitia?sk=wall

«Туризм, спадщина і творчість» ( #ТHC) 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>