Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

«Експерти – коучі у команду транскордонного проєкту «Туризм, спадщина и творчість» (THC)

Громадська організація «Фонд розвитку міста Миколаєва» оголошує додатковий  конкурс на заміщення вакансії експерта —  коучера культурного туризму  у команду транскордонного проєкту #THC.

Реліз та презентація проєкту та сторінка проекту додаються.

Об’єм послуг на 2022-2023 р:

  • Супровід формування творчих команд у місцевих громадах Миколаївщини з операторів туристичної галузі, місцевих краєзнавці, художники, народні ремісники, популяризатори традиційної кухні, виноробства, організаторів тематичних фестивалів;
  • Супровід згаданих творчих команд при розробці та впровадженні інноваційних стартапів з розвитку креативного туризму та формування культурних продуктів як частини УКРАЇНО –ГРУЗИНО  – БОЛГАРСЬКОГО кластеру  #СкіфськийВсесвіт.

Розмір гонорару за годину — відповідно до європейських стандартів.

Вимоги до вакансій:

Професійні навички: підтверджений досвід фахової роботи у відповідній галузі не менше п’яти років; вища освіта, підтверджений досвід викладацької діяльності у відповідній галузі, наявність власних публікацій. Перевагою буде статус здобувача, науковий ступень або почесне звання у сферах проєкту.

Комп’ютерні навички: професійні навички вміння роботи на комп’ютері (Інтернет, електронне листування, Windows, Microsoft Office, PowerPoint, Microsoft Excel; на рівні користувачів Facebook, Skype, Zoom та інші месенджери).

Мовні навички: знання української та бажано англійської мов (Intermediate Level);

Громадянство України;

Для участі в конкурсі просимо подати:

  • CV (українською та англійською мовами) згідно з вимогами ЄС;
  • Мотиваційний лист (українською та англійською (бажано) з описом відповідного досвіду роботи та компетенцій з додатками і посиланнями на реалізовані стартами у сфері креативного туризму та публікації.

Дедлайн подачі документів — до 12.00 год. 20 вересня 2022 р. на e-mail: fondnikol@gmail.com.Тема листа із заявкою — «Вакансія експерта-коуча THC».

Співбесіда з кандидатами/кандидатками відбудеться протягом двох тижнів після кінцевої подачі документів на конкурс, у т.ч. дистанційно (за потреби).

За довідками звертайтеся до Капусткінної Маріанни за адресою: fondnikol@gmail.com  або за телефоном +38 (0512) 47-38-79, Viber 050 547 81 35.

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Грузино – Україно — Болгарський проект «Туризм, спадщина і творчість» («Tourism, Heritage and Creativity» (ТНС), реалізує в Україні ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Georgian Arts and Culture Centre, Tbilisi (GE) за кошти Європейського Союзу в рамках Спільної оперативної програми Чорноморського басейну 2014-2020 (Joint Operational Programme Black Sea Basin 2014-2020). Subsidy Contract No. BSB 1130.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>