Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

«Ресурсний центр ОСН Миколаївщини: можливості ресурсної підтримки громадам сіл і міст регіону у 2014 р.

Прес — анонс

      Фонд розвитку міста Миколаєва (ФРММ) спільно з Миколаївською обласною радою 26 березня 2014 р з 10-00 у малому залі Миколаївської обласної ради  (вул. Адміральська 22, м. Миколаїв) проводять круглий стіл «Розвиток органів самоорганізації населення у містах та селах Миколаївщини (виклики, загрози, можливості).

    Будуть розглянуті практики та потреби у нормативно-правової та ресурсної підтримки створення та діяльності органів самоорганізації населення (ОСН), оголошено новий конкурс грантів ФРММ за кошти МФ «Відродження»з підтримки  діяльності ОСН. Також будуть презентовано інші  можливості грантової, навчальної, консультативної підтримки ОСН та ініціативних груп з їх створення. 

  До участі у цьому заході запрошені лідери громадських об’єднань, органів самоорганізації населення, представники районних державних адміністрацій, районних рад, органів місцевого самоврядування, науковці, журналісти Миколаївщини.

    У роботі круглого столу візьмуть участь голова Миколаївської обласної ради Тарас Кремінь, голова ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення», доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування Одеського регіонального інституту НАДУ при Президентові України, член Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства, кандидат політичних наук Андрій Крупнік, голова правління  ММГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» Михайло Золотухін.

Програма заходу.

Умови конкурсу грантів для ОСН.

  Запрошуємо взяти участь у заході!

 

Прес-служба ММГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»

Тел./факс (0512) 47-38-70

Email: frgn@ukrpost.ua

fondnikol@gmail.com

—————————————————————————————————

Круглий стіл відбудеться в рамках проекту «Покращення діяльності органів самоорганізації населення» (ОСН) в селах і містах Миколаївщини» , що реалізував ММГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»  в партнерство з ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» та грантової  підтримці МФ «Відродження» .

 

 

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>