Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Анонс зустрічі експертно-громадської рада «Стан запровадження системи контролю за показниками ефективності бюджетних і цільових програм у м. Миколаєві»

c59cda6c427f5f430d1428a92b15ffe831травня 2018 р. о 14-00  у Малій залі Миколаївської міської ради (вул. Адміральська 20, м. Миколаїв) відбудеться засідання Експертно-громадської ради виконавчого комітету миколаївської міської ради (далі ЕГР).

Основне питання порядку денного – «Стан запровадження системи контролю за показниками ефективності бюджетних і цільових програм у м. Миколаєві». Доповідач — заступник голови ЕГР, директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (ФРММ) Михайло Золотухін.

У доповіді огляд результатів:

— співпраці з Департаментом фінансів Миколаївської міської ради на виконання Резолюцій ЕГР (від 5.12.2017 р., 29.09.2017 р.) та рекомендацій громадського аудиту доброчесності (цілісності) запровадження програмно-цільового методу;

— оцінки ефективності витрачання коштів бюджету м. Миколаєва у сфері ЖКГ за 2017р. та планів на 2018 р..

Буде презентовано новий практичний посібник зі шляхів впливу громадськості на ефективність бюджетного процесу: «Громадський аудит для підвищення ефективності бюджетних процесів у м. Миколаєві».

Даний посібник вже можна завантажити в мережі Інтернет за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/0B1QLLbEn_8WFT2t5a1FoY2QtWUpQVUl5MVVJbE1EeFpQbHJn/view;

За результатами засідання також будуть напрацьовані відповідні пропозиції Миколаївському міському голові щодо створення системи контролю у виконавчих органах міської ради за участю громадських дорадчих органів.

До компетентного і зваженого діалогу з членами ЕГР запрошено представників громадськості, депутатів міської ради та фахівців міськвиконкому (Департаменту фінансів, Департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду і протидії корупції та інші).

 

Запрошуємо журналістів місцевих ЗМІ та громадських активістів до висвітлення та  участі у заході!

 Прес-служба ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва».

 

 

________________________________________________________________________

Проект «Демократичний, прозорий, ефективний бюджет для зеленого, чистого і комфортного м. Миколаєва» реалізує ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (ФРММ) при партнерстві з Виконавчим комітетом Миколаївської міської ради та КУ «Агенція розвитку Миколаєва» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>