Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

АНОНС НАВЧАННЯ: РЕСУРСИ ДЛЯ ГАРМОНІЙНОГО РОЗВИТКУ ОТГ

forum

Запрошуємо 30 травня 2018 р. представників органів місцевого самоврядування  та громадських активістів і депутатів, особливо з сіл Воскресенської селищної об’єднаної територіальної громади (ОТГ), на захід у програмі якого роз’яснення «людською мовою»:

  • ЧОМУ для формування спроможної місцевої громади ВАРТО перейти від звичаїв до законних механізмів.

Огляд відповідних вимог/можливостей національного і місцевого законодавства для гармонійного розвитку сіл і селищ, що створили ОТГ та дієвих механізмів участі і впливу мешканців на бюджетний процес та пріоритети соціально-економічного розвитку ОТГ;

  • ЧИМ та ЯК зацікавити донора демократичного гармонійного розвитку об’єднаної громади.

Майстер-клас експерта-практика по залучення грантової підтримки проектів та програм демократичного гармонійного місцевого розвитку.

Тренер: експерт ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Тетяна Золотухіна.

Місце проведення: Будинок культури с.м.т. Воскресенське.

Витрати на харчування, проживання та проїзд за квітками на автобус здійснює Фонд.

Кількість учасників Форуму обмежена. При надходженні анкет, що перевищує можливості проекту, буде застосована конкурсна процедура відбору учасників. Чекаємо анкети – заявки до 22-00 28 травня 2018 р. Анкета додається.

Тел./факс. (0512) 47-38-79 або E-mail: fondnikol@gmail.com.

 

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

——————————————————————————————————————

Форум проводиться в рамках проекту «Місцева демократія для гармонійного розвитку сіл в ОТГ Миколаївщини», які реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» у рамках діяльності всеукраїнської мережі «Ресурсні центри сприяння місцевої демократі» при партнерстві з Першим та Другим Миколаївськими місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги (ПВПД) за методичної підтримки ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» та грантової підтримки МФ «Відродження».

Форум є черговим заходом проекту «Залучення мешканців сіл та міст до формування та комплексного розвитку спроможних територіальних громад», що реалізується Фондом при партнерстві з Миколаївською облрадою, Миколаївською ОДА на виконання завдання 3.2.2. Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 року».

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>