Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Впровадження моделі «Діємо разом» на прикладі м.Миколаєва

Відсутність в м. Миколаєві та інших територіальних громадах України дієвої моделі (з використанням ІК технологій) вирішення місцевих проблем городян на основі взаємодії 3-х секторів міської громади. Для її вирішення буде сформовано партнерська мережа «Відкрите місто!» інститутів громадянського суспільства, громадських активістів, бізнес-структур (МР РТПП), міської влади ЦБС м Миколаєва.

Ціль проекту: Налагодити ефективну взаємодію громадян з органами місцевої влади і бізнесом для вирішення актуальних проблем громади м. Миколаєва шляхом  запровадження  ефективної моделі «Діємо разом!» у місті Миколаєві з використанням ІК технологій та можливостей різних форм самоорганізації, волонтерського руху, соціальної відповідального бізнесу та наступним поширенням на інші міста України. Завданнями проекту є:

1 Розробити модель взаємодії громадян, їх об’єднань, та  бізнесу з органами влади «Діємо разом!» для вирішення актуальних місцевих проблем м Миколаєва на основі ІК- платформи.

2.  Залучити громадян, представників соціально-відповідального бізнесу та місцевої влади до спільного вирішення актуальних проблем городян та громади міста в сферах соціального захисту, ЖКГ, благоустрою та інші,  з використанням ІК- моделі  «Діємо разом!».

3. Узагальнити інформацію щодо ходу реалізації та результатах проекту у місті Миколаєві з поширенням рекомендацій щодо впровадження ІК моделі «Діємо разом» на інші територіальні громади  України.

 

Публікації в рамках реалізації проекту :

 29.10.2013р. Программа «Диалог» на ТРК МАРТ с Золотухиным Михаилом

11.11.2013р. Пресс-анонс: Презентация платформы «Открытый город» на Открытой площадке «Новый Николаев»

18.11.2013р.  Пресс-релиз:  «Возможности и препятствия на пути реализации «Открытый город» http://opencity.in.uа и других социальных проектов с использованием краудсорсинга в г. Николаеве»

13.12.2013р. «Місцева влада – відкрита для громадян!»

19.12.2013р. Відео сюжет Пресс-клуб з Михайлом Золотухіним

Статья «Презентация платформы «Открытый город» на Открытой площадке «Новый Николаев»

Статья «Возможности и препятствия на пути реализации «Открытый город» http://opencity.in.uа и других социальных проектов с использованием краудсорсинга в г. Николаеве»

Статья «Місцева влада – відкрита для громадян»

Статья «Перспективы партнерского проекта общественности и николаевской городской власти «Открытый город»