Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Проект: «Дієва стратегія для гармонійної Березанської ЕКО- громади» за підтримки МФ «Відродження» та ЄС в рамках грантового компоненту EU4USociety.

Проект: «Дієва стратегія для гармонійної Березанської ЕКО- громади» за підтримки МФ «Відродження» та ЄС в рамках грантового компоненту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Для підвищення спроможності до гармонійного розвитку Березанської  громади  ініційовано модернізація Стратегії ОТГ для розв’язання екологічних проблем селищної громади на основі запуску механізмів демократії участі.

Проект реалізується спільно з Березанською селищною радою, ГО «ЕкоБерезань» та ВГО «Національний екологічний центр України», з КУ РЛП «ТИЛІГУЛЬСЬКИЙ» в рамках діяльності коаліції #ГромадськаПрефектура у складі Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії https://samoorg.com.ua/merezha-regionalnyh-resursnyh-czentriv-iz-rozvytku-misczevoyi-demokratiyi-rcz/.

 Заходи:

18.11.20р.  Робоча зустріч проекту  http://frgn.mk.ua/?p=11941 

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>