Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ «Туризм, спадщина і творчість»

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Туризм, спадщина і творчість»

Міжнародного Грузино-Україно-Болгарського транскордонного проєкту з креативного туризму  

17 березня 2021 року, 11.30.  бібліотека імені М.Л. Кропивницького, 

вул.  Потьомкінська,  143а

 

Як перетворити творчу, ремісницьку, гастрономічну та історико-культурну спадщину Миколаївщини у туристичний продукт світового рівня.

 

Теми:

«Нематеріальна культурна спадщина Миколаївщини»

підсумки інвентаризації

 

«Школа креативного туризму»

оголошення набору слухачів курсу

 

Дворічний проєкт «Туризм, спадщина і творчість» спрямований на взаємокорисне єднання зусиль бізнесу, громадськості та місцевої влади для формування грузино-україно-болгарського туристичного кластеру, що ґрунтується на креативному поєднанні культурної спадщини місцевих громад Миколаївщини, Кахетії та Північно-Східного регіону Болгарії.

Значною часткою проєкту є визначення потенціалу ринку креативного туризму у країнах-учасницях та його розвиток за допомоги зацікавлених сторін – бізнес-середовища, місцевих діячів туризму та культури тощо. Реліз проєкту: http://frgn.mk.ua/?p=11999.

 

Прес-конференція відбудеться в середу, 17 березня 2021 року, об 11.30 у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького  (м. Миколаїв, вул.  Потьомкінська,  143а).

За підсумками конференції буде оголошено набір на першу серію тренінгів «Школа креативного туризму», на котрій будуть навчати майбутніх засновників стартапів у сфері креативного туризму.

 

У разі виникнення питань, звертайтеся до Капусткінної Маріанни за адресою: fondnikol@gmail.com  або за телефоном +38 (0512) 47-38-79, 

Viber 050 547 81 35.

Прес-служба ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва».

Прес-клуб відбудеться в межах проєкту #THC, що реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Georgian Arts and Culture Centre, Tbilisi (GE) за кошти Програми Black Sea Basin (Subsidy Contract No.BSB 1130).

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>