26 червня на публічному просторі мікрорайону Матвіївка «Матвіївське плеса» відбулась костюмована інтерактивна атракція з елементами квеста Баба Скіфь.
Дорослі та діти стали учасниками вистави –реконструкції стародавніх часів. Царяґ Дарія та скіфів, що мешкали на території Миколаївщини.
![](http://frgn.mk.ua/wp-content/uploads/2021/06/Shou1-1024x683.jpg)
Фото — хроніка дійства
А квест з казаном призів допоміг дітям самим знайти «археолгічні артефакти»
![](http://frgn.mk.ua/wp-content/uploads/2021/06/Deti-1024x683.jpg)
Фото- хроніка дитячого квесту
Чудова природа на березі Південного Буга, м’який вечір, костюми скіфського періоду , зокрема катання на конях та пригощання аутентичними смаколиками, виставка сувенірів, створили неповторну атмосферу для усіх присутніх мешканців мікрорайону, випускників і тренерів Школи.
![](http://frgn.mk.ua/wp-content/uploads/2021/06/изображение_viber_2021-06-28_17-33-39-1024x768.jpg)
Фото-хроніка шоу
![Фото сувенірів Баба Скіфь](http://frgn.mk.ua/wp-content/uploads/2021/06/Suvenir-1024x683.jpg)
Фото сувенірів Баба Скіфь
![Фото сувенірів Баба Скіфь Фото сувенірів Баба Скіфь](http://frgn.mk.ua/wp-content/uploads/2021/06/Suvenirs1-1024x683.jpg)
Фото сувенірів Баба Скіфь
Так Маргаріта Прусова, Любов Тараненко та Ганна Міронюк за підтримки ГО «Жіноче товариство Козачка» зробили важливий крок до формування причорноморського кластеру #СкіфськийВсесвіт».
![](http://frgn.mk.ua/wp-content/uploads/2021/06/Shou-1024x683.jpg)
Фото 3-х випусниць Школи
Так прокоментувала дійство організаторки:
«Ми сподіваємось, що наше свято було цікавим для усіх присутніх, та на подальшу співпрацю з усіма, хто побажає прийняти участь у наступних святах» —
Нагадуємо, що випускниками Школи у травні – червні 2021р. стали 48 краєзнавців, художників, народних ремісників, популяризаторів традиційної кухні, виноробства з 9-ти місцевих громад Миколаївщини. Реліз Школи на http://frgn.mk.ua/?p=12483 .
Прес-служба ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» .
Школа відбудеться за підтримки в рамках межах проєкту «Туризм. Спадщина, Творчість» (#THC), що реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Georgian Arts and Culture Centre, Tbilisi (GE) за кошти Програми Black Sea Basin (Subsidy Contract No.BSB 1130).
Адреса офісу Фонду: 54017, м. Миколаїв, вул. Севастопольська, 15, оф. 3
Телефон: (0512) 47-34-79, 38 (0512) 47-38-79, Viber 050 547 81 35.
Email: fondnikol@gmail.com ;http://frgn.mk.ua/?p=12076
https://www.facebook.com/fondrazvitia#!/fondrazvitia?sk=wall
«Туризм, спадщина і творчість» ( #ТHC) https://www.facebook.com/groups/5646845878243