Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

ЕКОЛОГІЧНА ТА ЕНЕРГЕТИЧНА БЕЗПЕКА ТА ВІДНОВЛЕННЯ ГРОМАД

Саме це стане темою круглих столів з зеленого відновлення, які відбудуться 29 та 30 березня 2023 у Вознесенській міській, Олександрівській селищний громадах.

Ми презентуємо результати аналізу місцевих НПА на предмет наявності в них ЕКО- завдань і заходів тепло- енергозабезпечення 3-х згаданих ТГ

Графік місцевих круглих столів для представників медіа, еко-активістів, депутатів, посадовців та небайдужих жителів трьох громад. А саме:

  1. 10:00, у середу 29 березня 2023 р. у приміщені Олександрівської селищної ради;
  2. 14:00, у середу 29 березня 2023 р. у приміщенні Бузької сільської ради
  3. 12:00 , у четвер 30 березня 2023 р. у приміщені Вознесенської міської ради

Чекаємо заявки учасників відповідних місцевих круглих столів https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe3XrCQQDu2t5sc-JV9JC5KsTmNtAnRpjACGtO-Fv9U8q273w/viewform?usp=sharing!

Нагадуємо, що у лютому 2023 р відбулась серія фокус -груп http://frgn.mk.ua/?p=13519 з місцевими посадовцями та представниками комунальних підприємств і установ.

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Для довідки

Круглі столи у 3-х ТГ відбудуться у межах проєкту ««Зелене Відновлення на Миколаївщині: Організація діяльності мережі «Ресурсних центрів зеленого відновлення» у територіальних громадах Миколаївської області».», який реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за сприяння Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Уряду Данії.

Думки, висновки та рекомендації, висловлені під час заходу, належать виключно учасникам та не обов’язково відображають офіційну позицію ПРООН, ООН, Уряду Данії та/або інших міжнародних партнерів.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>