Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Проект: Демократичне, належне управління комунальним майном у 2-х ОТГ Миколаївщини за підтримки МФ «Відродження» (листопад 2018 – червень 2019)

Для підвищення спроможності до гармонійного розвитку Березанської селищної та Коблівської сільської об’єднаних громадах буде збільшено прозорість та підзвітність і ефективність виконання власних повноважень ОМС шляхом зміцнення системи громадського контролю на основі:

  1. Відпрацювання методик громадського аудиту доброчесності, цілісності, нормативно-правового забезпечення місцевих політик розвитку комунальної інфраструктури (цільових (галузевих) програми місцевих рад, відповідних бюджетних програм) та їх відповідності принципам, цілям, завданням національних реформ по децентралізації повноважень та публічних фінансів;
  2. Ресурсної підтримки адвокаційних ініціатив ОГС і медіа з просування рекомендацій діагностування з вбудовуванням механізмів активного залучення громадян до просування рекомендацій.

 

 

Результати проекту. За рекомендацією громадського аудиту розпорядженнями Березанської селищного (№46-ро від 12.03.2019р) Коблевського сільського (№44 від 19 березня 2019р) голів створено дві відповідні робочі групи. П’ять наслідків їх діяльності:

По-перше, Є прозора процедура оренди комунального майна Березанської ОТГ. 

Докладніше у релізі ;

По-друге, Прозорість, муніципальна підтримка приватної і громадської ініціативи стало пріоритетом соціально-економічного розвитку у Березанської ОТГ. 

Докладніше у релізі ;

По-третє, Демократична практика формування Стратегії Березанської ОТГ. А саме:

Формування Стратегічної ради за рекомендаціями консультацій з представниками 11-ти групами лідерів думок/дій. Докладніше у релізі;

Засідання Стратегічної ради Березанської ОТГ 21.05.19. Реліз ;

Навчання учасників стратегічної ради 23.05.2019. Реліз .

По — четверте, Прозорість, підзвітність закріплено у Статуті Березанської ОТГ! Cелищна рада 17 травня внесла повідні зміни. Докладніше у релізі  

По-пяте, Нові сайти 2-х ОТГ Березанщини.

Березанської ОТГ  . З квітня 2019р налагоджено оперативне наповнення публічною інформацією.

У травні 2019 то запущений новий сайт Коблевської ОТГ .

Докладніше, продукти та результати проекту у релізі підсумкової пресконференції 11.07.2019р.  та відео інтерв’ю інтернет-виданню «Коблевоньюз».

 

Заходи проекту