Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

У Березанській ОТГ затвердили антикорупційний пакет рішень!

13 грудня 2019 р сесія одноголосно підтримала проект   Антикорупційної програми на 2019 – 2021 роки та Порядок запобігання та врегулювання конфлікту інтересів ОТГ, що розроблено командою селищного голови Валерія Хоміцького за експертною підтримкою «Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії» коаліції  #ГромадськаПрефектура.

Депутати і голова почули  громадськість! Виконано рекомендації серії громадських обговорень, що відбулись як в Антикорупційному кафе ГО «ЕКО. Березань» 9 грудня http://frgn.mk.ua/?p=11230 і 22 серпня. http://frgn.mk.ua/?p=10906, так у приміщенні виконкому 30 жовтня 2019рhttp://frgn.mk.ua/?p=11125.

 «…Дуже дякуємо Березанському селищному голові Валерію Хоміцькому та депутатам за чергову підтримку наших рекомендацій! Це стало першим важливим кроком на шляху до створення Антикорупційної ЕКО- системи у ОТГ. Також ми готові до кінця 2019р. провести відповідне навчання для місцевих посадовців, депутатів та активістів. 

Буде налагоджена системна діяльність місцевих посадовців і депутатів по доланню причин корупції на місцевому рівні. За нашою коуч – підтримкою селищний уповноважений по запобіганню корупції допоможе посадовцям і депутатам вчасно подавати декларації та долати практику конфлікту інтересів. Доречи, вже у 2019р., маємо розміщення проектів та місцевих на офіційному сайті ОТГ!

У перспективі, на виконання програми, буде запроваджена антикорупційна громадська експертиза місцевих рішень та проведено заходи з відповідної освіти мешканців і громадянських активістів – представників  громадських префектів» Березанської ОТГ..» — 

Так прокоментував чергову перемогу демократії у Березанській ОТГ директор ФРММ та координатор коаліції  #ГромадськаПрефектура Михайло Золотухін.

Прес-служби ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» та ГО ЕКО.Березань» 

Формування антикорупційного ЕКО — середовища на Березанщині відбудеться за підтримки проекту «Посилення децентралізації: антикорупційні політики для нових об’єднаних територіальних громад», що реалізується ГО «Чернігівський Центр Прав людини» при партнерстві з ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва», ГО «ЕКО Березань» та завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії.

Круглий стіл є черговим заходом проекту «Дієві механізми гармонійного розвитку сіл в об’єднаних територіальних громадах Миколаївщині», що реалізується Фондом при партнерстві з Миколаївською облрадою, Миколаївською ОДА згідно на виконання технічного завдання  3.2.1.4. Плану заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 року.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>