В офісі ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва" працює приймальня громадян( УГСПЛ) що вівторка з 10.00 до 17.00 попередній запис за телефоном (0512)47-38-79

Виртуальная общественная приёмная:

http://samoorg.com.ua

Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Ефективність, прозорість місцевих бюджетів у Миколаївської та Херсонської областях

Розширює географію діяльності ФРММ як учасника громадського партнерства « За прозорі місцеві бюджети» та «Ресурсного Центру місцевої демократії» з підвищення потенціалу місцевих ініціатив громадянського суспільства та підзвітності з місцевих громад Миколаївської на Херсонську область.

Ресурсна (навчальна, консультативна грантова, коуч інформаційно-комунікативна) підтримка не менше 20 проектів демократичної активності жителів місцевих громад переведе громадянам на людську мову бюджетні процеси місцевих громад, які вже отримали внаслідок адміністративної, бюджетної децентралізації та реформи місцевого самоврядування збільшення бюджетів з відповідними владними повноваженнями.

Що дозволить не тільки зробити бюджетний процес більш прозорим, а й допоможе на практиці громадянам брати участь в демократичних реформах.

Так будуть відпрацьовані на практиці антикорупційні механізми контролю місцевих публічних фінансів громад на відповідність до вимог чинного законодавства щодо належного демократичного управління. Це будуть кейси як заперечування громадянами виявлених порушень через компетентні органи (прокуратура, фінансова інспекція, антикорупційного агенція і суди), так і діалогу з органами місцевого самоврядування.

Новий конкурс грантів «Ефективність, прозорість місцевих бюджетів в Миколаївській і Херсонській областях під контроль громад – 2017»

Оголошення конкурсу

Переможці конкурсу мікро — грантів

Пост реліз «Школи громадянської дії ФРММ» (м.Миколаъв)

ЯК громадянські ініціативи зможуть оздоровити фінанси громад (м.Херсон)

Михаил Золотухин о бюджетном процессе в г.Николаеве на ТРК МАРТ программа «Диалог»

Стаття «Що потрібно знати про бюджет?»

Стаття «Про бажання та механізми участи та впливу городян на бюджет м. Миколаєва»

Стаття «Які дотації з державного бюджету отримував бюджет Миколаєва у 2017?»

Досягнення та плани миколаївських громадських експертів на шляху до відкритого , прозорого ефективного бюджетного процесу

Як змінилися основні показники бюджету м. Миколаєва у 2018 р.?

Прийняття бюджету Миколаєва 2018: без бюджетних слухань та врахування пропозицій городян