Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Проект «Дієва місцева демократія у гармонійних громадах Миколаївщини»

Проект «Дієва місцева демократія у гармонійних громадах Миколаївщини»

за підтримки МФ «Відродження» та ЄС в рамках грантового компоненту EU4USociety.

Метою проекту є: Посилення спроможності Березанської, Вознесенсьуої, Мішково — Погорілівської, Радсадівської, Снігурівської громад з налагодження якісної взаємодії «влада – громада» при вирішенні питань місцевого значення з врахуванням інтересів периферії на основі можливостей інструментів місцевої демократії.

По-перше, за рекомендаціями відповідних громадських аудитів будуть модернізовано нормативно — правове забезпечення розвитку та реалізації форм місцевої демократії. А саме:

Статути громад; Положення про місцеві ініціативи, громадські слухання, громадські ради, загальні збори, ОСН; Цільові програми розвитку громадянського суспільства з механізмами підтримки місцевих ініціатив з вирішення питань місцевого значення зокрема у периферійних селах.

По-друге, за навчальною та консультативною підтримкою проекту буде створено та налагоджено діяльність не менш 15 ОСН та 5 громадських рад при вирішенні місцевих питань якісної освіти, благоустрою, екології, інфраструктури, з врахуванням інтересів мешканців віддалених сіл у громадах.

Партнери: Березанська селищна; Мішково-Погорілівська і Радсадівська сільські; Вознесенська і Снігурівська міські ради; ГО «Еко. Березань»; ГО «Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії» (м. Вознесенськ), ГО «Віват (Снігурівка), ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення»; Миколаївський місцевий центр БВПД; ГО «Час Збирати Українців».

Заходи у 5-ти громадах проекту:

Робочі зустрічі. Додаток 1

Радіо UA: Миколаїв 

Дослідження стану місцевої демократії у 5-ти громадах Миколаївської області. Аналітична запискаПопулярна стаття з презентацією. 

Навчання у «Школі громадянської дії». Додаток 2

 

 

  1. Робочі групи у громадах. Додаток 3

Додатково:

  • Семінар – зустріч переможців у м. Миколаєві 15-16 листопада 2021 р.:

Анонс 

15.11.2021. Громадські ради м Миколаєва. Реліз 

16.11.2021. ОСН м Миколаєва та м. Вознесенську/  Реліз 

  • Ініціювання та проведення бюджетних громадських слухань у Миколаєві.

Реліз 

Радіо UA: Миколаїв 

TV UA: Миколаїв https://www.youtube.com/watch?v=n-V8av-L2Qs