http://samoorg.com.ua

Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Проект: Від цілосності до ефективності місцевих бюджетів 4-х областей України.

Проект підвищує успішність розгортання процесу децентралізації в Україні у відповідності до міжнародного стандарту прозорого та підзвітного процесу бюджетування на процесах підвищення ефективності витрат на муніципальні послуги у принаймні 16-х пілотних місцевих громадах (8 містах обласного значення та 8 об’єднаних територіальних громадах) у 4-х областях України (Миколаївській, Луганській, Херсонській, Дніпровській областях) шляхом:

По-перше, удосконалення аудиту цілісності (доброчесності) запровадження програмно-цільового методу (ПЦМ) в місцевих бюджетах як дієвого інструменту оцінки ефективності витрачання бюджетних коштів;

По-друге, навчальної, коуч-. методичної підтримкою місцевим громадам.

Це буде відбуватися у взаємодії з органами місцевого самоврядування згаданих пілотних громад, національним регіональними відділеннями державної аудиторської служби, Обласними державними адміністраціями, Державною казначейською службою та Міністерством Фінансів України.

Проект реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» в рамках діяльності Громадського Партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Партнери проекту: ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» ( м Дніпро); ХГО «Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень»( м. Херсон) ; ГО «Кризовий медіа — центр «Сіверський донець» (м. Северодонецьк Луганська область).

Заходи:

Установча робоча зустріч партнерів проекту 19-21 липня 2018р

Реліз http://frgn.mk.ua/?p=10139

Семінар-тренінг у «Оцінка ефективності бюджетних програм» Херсоні  

4-5 вересня 2018р. для посадовців (LG) та 6-7 вересня для  депутатів  і громадськості (LGG)

Анонс http://frgn.mk.ua/?p=10149

 

Семінар-тренінг у «Оцінка ефективності бюджетних програм» у Миколаєві

11-12 вересня 2018р.  для LG  та 13-14 вересня для депутатів  і громадськості (LGG)

Анонс http://frgn.mk.ua/?p=10152

Цілісність застосування ПЦМ підвищить ефективність місцевих бюджетів.

Адвокаційний кейс-посібник «Методи оскарження бюджетних порушень»

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>